Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" My name is Manish. I am from Palwal.I do not drink and smoke.I have a small family " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Gaur |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Social Worker |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Haryana, Palwal |
" Hi , I'm looking for a life partner who would be good in nature , caring and loving and who will stay with me in Mumbai.I would fi" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Dhor / Kakkayya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Lecturer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" i am a very traditional person want a traditional nine eight four nine one four four zero seven five home maker and a good house w" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 46 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / KapuNaidu |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Hyderabad |
" Hi , I'm a MBBS doctor . Preparing for NEET PG. My Email id : drjhaya@gmail.com . I am very calm , easy going and friendly in na" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Vannia Kula Kshatriyar |
| Mother Tongue : | Tamil |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Doctor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Tamilnadu, Kumbakonam |
" Looking for Hiv positive girl who should be simple and kind hearted " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kamma |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Sales Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Eluru |
" However hard is life for us, being together, respecting, understanding each others freedom & love." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pimpri And Chinchwad |
" Im looking Friendly partner in my life. Caste no bar ." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / SC |
| Mother Tongue : | Tamil |
| Education : | High School |
| Occupation : | Manager |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Tamilnadu, Kangayam |
" I am a person who loves his family the most. Anything can be achieved when your family is with you. I Love travelling. My soulma" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Shimpi/Namdev |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Technician |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I live in Mumbai. work in a Hospital I have been Working on Cooking a dequate in come is coming I am with my partner I expect onl" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 44 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Nadar |
| Mother Tongue : | Tamil |
| Education : | High School |
| Occupation : | Chef |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Easy-going | Respectful | Good listener I am a calm and responsible person with a positive outlook towards life. I believe in ho" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Pandit |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Government Employee |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Himachal Pradesh, Dharamsala |