Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" i am a very traditional person want a traditional nine eight four nine one four four zero seven five home maker and a good house w" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 46 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / KapuNaidu |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Hyderabad |
" I am a person who loves his family the most. Anything can be achieved when your family is with you. I Love travelling. My soulma" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Shimpi/Namdev |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Technician |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 34 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Arya Vysya |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Hyderabad |
" Single child only son, well settled in bangalore. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Lingayat |
| Mother Tongue : | Kannada |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Software Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Karnataka, Bangalore |
" Accidentally got positive.Searching for muslim positive or non positive willing to marry positive life partner who is religious,su" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Urdu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Doctor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Karnataka, Udupi |
" Working software professional Will update later not to show everything here hence no update. If anything required reach out to me" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 6ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Agnikula Kshatriya |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | IT/Telecoms Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Kakinada |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 6ft 4in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Malayalam |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Tamilnadu, Ooty |
" In by birth in HIV positive good life and good family interest 73308 99037 contect me " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Balija Naidu |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Cuddapah |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Sikh / Gursikh |
| Mother Tongue : | Punjabi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Bihar, Patna |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 45 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Others |
| Mother Tongue : | Other |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Karnataka, Mysore |