Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" Searching groom from karnataka.. healthy and familiar lady..thanqq" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 34 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Adi Karnataka |
| Mother Tongue : | Kannada |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Karnataka, Bangalore |
" Hi , I'm looking for a life partner who would be good in nature , caring and loving and who will stay with me in Mumbai.I would fi" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Dhor / Kakkayya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Lecturer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" jhhhhhbdfbdbdbdfbdbfdbfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh fdbfdbfb fbfbbffdbbfb df f fd d d df b dfb db d bd bdf bdf bd b dfb dfb dfb dffb b" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / 6000 Niyogi |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Telangana, Hyderabad |
" This is my daughter's profile.thank you for visiting profile if interested contact to 9959521125 and email id - srinimmi12345@gmai" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Hindu / Bhavasar Kshatriya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Vijayawada |
" Looking for positive partner.... Later will discuss all details 😊" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 37 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Nair |
| Mother Tongue : | Malayalam |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Engineer (Mechanical) |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Kerala, Cochin |
" Im looking Friendly partner in my life. Caste no bar ." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / SC |
| Mother Tongue : | Tamil |
| Education : | High School |
| Occupation : | Manager |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Tamilnadu, Kangayam |
" CompletedMBBS, DTCD (DNB) pulmonology, iam asoft, gentleand family oriented person. Looking for educated, good looking girls from " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 33 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Syrian |
| Mother Tongue : | Malayalam |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Doctor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Kerala, Kottayam |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Sikh / Gursikh |
| Mother Tongue : | Punjabi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Bihar, Patna |
" Looking for a simple and educated girl . Age under 24" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Teli |
| Mother Tongue : | Bengali |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Teacher |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Chattisgarh, Bilaspur |
" Looking for understanding life partner from good family " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Vaddera |
| Mother Tongue : | Telugu |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | IT/Telecoms Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Andhra Pradesh, Nellore |