Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" Entrepreneur , foodie, wanderer and a movie freak!" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maheshwari |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Marketing Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Navi Mumbai |
" hello hdsk kdf,sdk ;sdfks ;sdfj ;dlf ;ndf ;djf ;nl .sdlnf ; ;dfdf " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sindhi |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" Jayesh from pune mssg if interested im from pimpri chinchwad i need a caring partner " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Mahar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" searching for new job education - ITI computer operator and programming assistant complete. HSC PASSED" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / 96K Kokanastha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Computer Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Dombivilli |
" Hiii I'm Yash a good looking boy and talented boy iam MSc " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 21 Years / 6ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Manager |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I am a HIV positive.......,.........................." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Clerk |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" I am very happy personality.i found my life partner. I have completed graduate and now preparing gov exam . " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 21 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maharashtrian |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Aurangabad |
" i am simaple boy .looking for girl . cast is not important. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Lohar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Civil Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Sangli |
" Hello, I am one of the good person. My best friend is my mother.I am study in fybsc. My favourate style is traditional. I hope my " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 18 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Educationist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Jalgaon |
" I am vinod. I have post gradute i am searching suitable life partner, educated, understanding and positive thinking. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 41 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Chambhar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Banker |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |