Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" My sister is beautiful n silent girl...she likes learning new things...hope fir the best" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sindhi |
| Mother Tongue : | Sindhi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Im well educated ,good and caring nature ,searching for life partner." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Teli |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Engineer - Non IT |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I m upsc aspirant doing pg in history Very caring and helpful person" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 21 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" i want HIV positive gril in my cast only and she should be decent and carryfull." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 67 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Rajput |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Factory worker |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I want some to love me and care me . We will forget our past . We will se forword to love and understand things " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Pillai |
| Mother Tongue : | Malayalam |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I'm her elder brother on behalf of. She is simple, sweet and well mannered. Having good cooking skills, Expert in Mehndi and Handc" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Thane |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Baniya |
| Mother Tongue : | Bhojpuri |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" माझा मोबाईल नंबर आहे तर मग आपण व्हॉट्स ॲप करू shakta" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 11in |
| Religion / Caste : | Hindu / Lingayat |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Sales Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Latur |
" Kathak student. It professional. Bathroom singer. Simple. Selectively talkative, " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Gomantak Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Software Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" MY HOBBY EDUCATION, SPORT, COMPUTER HANDLING, MY LIFE " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Hindu / Bhavasar Kshatriya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nanded |