Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" A simple, sane, educated, presentable, Punjabi guy here.... Looking for a girl who's independent and educated who can mix-up well " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 10in |
| Religion / Caste : | Hindu / Arora |
| Mother Tongue : | Punjabi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Hotel/Hospitality Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Simple ,loving to help people Joined family Want the partner who will be like me simple take care of my family working woman" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 40 Years / 6ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Vanjari |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nasik |
" I am very sensetive and .person emotional . Looking for firm support from partner." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 51 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Rigvedi |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" My life partner is simple and careful may family partner age 18 to 23" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Satara |
" I have done deck cadet course of merchant Navy.i am looking for job on ship" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Merchant Naval Officer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Mulgiegarib asli pahije.. Kahi apeksha nahi..fakt Chan life partner asayla have" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kshatriya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Self-employed Person |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Enjoyed life I love traveling my mom dad is my god " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 22 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Hindu / Gurav |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Paramedical Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Feel free to contact Or msg me" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Kokanastha |
| Mother Tongue : | Kannada |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I belong to a well-mannered middle-class family and strongly believe in Hindu culture, rituals & holds an open-minded personality." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Yadavb |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" Hi all मी स्वप्नील शिंदे मझ स्वतःच किराणा दुकान आहे म" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Widow/Widower |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Self-employed Person |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nasik |