Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" . searching for positive life partner if interested call me 97645 14714 " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Widow/Widower |
| Age / Height : | 41 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Telugu |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Others |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Simple Nature. Lovingly Nature. “ I am searching a person who is also a HIV + ve . sunlinensw@gmail.com" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 39 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Marketing Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nanded |
" Yes I m positive and 9850425019 I'm happy to this and I have surch a good lucking soulmate for marriage." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 11in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Akola |
" Hi. my name is Pushkar kurle I am friendly boy. Contact me.8308399956" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kunbi |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Company Secretary |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Murbad |
" I'm simple men and belive in Allah and looking for a simple girl" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Pashto |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Civil Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I am living with my family in Kolhapur.I am matured , intelligent and smart." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Undergraduate |
| Occupation : | Civil Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Kolhapur |
" I'm a very optimistic person,I strongly believe that there is nothing impossible on this planet. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Chambhar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Arts & Craftsman |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" However hard is life for us, being together, respecting, understanding each others freedom & love." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pimpri And Chinchwad |
" Need life partner who cares me and love me please call me " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Doctor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" 1" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 40 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Mahar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |