Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" I am 30 years old guy from mumbai live with family in own house. Now days no one want to understand this kind of things so i need " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Hotel & Restaurant Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" trying my best to success one day business lover my business vegetables supply like to face new challenges 😊😊" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Farmer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Karad |
" I sunil Shah is in a search of a life partner who can support me till my last breath" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Widow/Widower |
| Age / Height : | 49 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / VaishnavVania |
| Mother Tongue : | Gujarati |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Me ye chahta hu meri wajah se kisi ko achi or tension free life mile or same mujhe bhi ." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Jogi (Nath) |
| Mother Tongue : | Rajasthani |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Supervisor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Will tell later, intrested profile can contact me. Thanks " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I m active for all activities. Talkative,good nature,charming" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 18 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sutar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Less Than High School |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Jalgaon |
" My family not aware about my Hiv status and don't want disclose the same. Looking for girl with same caste ñ under 26age. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Banker |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai - Vasai |
" . . . . . . . " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Dhangar |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Thane |
" Looking for well educated life partner. She can understand me and my family. She dont have any issue to stay in different state an" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Banjara |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Software Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Yeotmal |
" I'm from middle class family. Down to earth, quite shy.Ask me more" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Banker |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai - Vasai |