Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" I'm a well settled, well cultured guy from Aurangabad and staying in Mumbai. Looking forward for a partner. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Vanjari |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Marketing Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Aurangabad |
" I m rahil i m finding loving life partner and caring always stand with me my life ur rules i m open minded person " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 4ft 11in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Sales Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Hi Very simple n down to earth, want to live each n every moments oflife" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Mochi |
| Mother Tongue : | Gujarati |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Self-employed Person |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" My self good person.. Fake id go away.. Only real person come here" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Auditor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Latur |
" Hi iam hiv positive I see hiv positive bird she is poor gay butiful girl I am positive man" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 46 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Others |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Trade School |
| Occupation : | Company Secretary |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Completed MBBS Preparing post PG course. Will think of marriage if suitable match found." View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 22 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Rajput |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Doctor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" hello i m tejas from pune i m stay with family i m hiv positive i need positive partner " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kshatriya |
| Mother Tongue : | Gujarati |
| Education : | High School |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I have looking very simple life partner who has understand me she is first my friend" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Engineer (Mechanical) |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Strong girl with positive attitude towards life. I love to learn new things. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Hindu / Mali |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Biologist/ Botanist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I look younger then my age ,,I would describe myself as someone who is honest and ambitious .I am easy going person" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 45 Years / 5ft 10in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sindhi-Dadu |
| Mother Tongue : | Sindhi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |