Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" Hello, I have created this profile for my nephew Mr Aniket Khare. A soft-spoken yet headstrong person belongs to a respected fam" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Private Banking/Insurance |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I am optimistic, friendly, independent, fun loving person. Working with IT service provider company." View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Jain / Digambar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Lawyer & Legal Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Badlapur |
" I am very simple and docent boy serching for good house wife of " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 44 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Government-PSU |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai - Vasai |
" I'm a simple person. I love 2 live silently. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 39 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Protestant |
| Mother Tongue : | Konkani |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | TV/ Films Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai - Vasai |
" I am 22 years old and I am Pharmasist at industry. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 22 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Pharmacist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I have completed mca looking for perfect match for me " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 25 Years / 4ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kunbi |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Computer Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nasik |
" I am akshay Raosaheb chavan . From parli vaijanath " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Banjara |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Beed |
" India is my country . I will proud of this selebrety but I want ti a comfortable partner so I will clear fir this my life m as t" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 36 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Clerk |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Satara |
" I am very hard worker. Doing CA. I am doing tax consultant practice " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Chambhar |
| Mother Tongue : | Bhojpuri |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Chartered Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Dombivilli |
" Software engineer by profession looking for educated partner " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 11in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Saraswat |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Software Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Dombivilli |