Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" 1" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am looking for someone caring and understanding. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Others |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Private Banking/Insurance |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Traveling,food tasteing,lisiing music i love my passion" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / 96K Kokanastha |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Hardware Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Alibaug |
" My life is very good no smoking fhokas a kare aur " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 19 Years / 6ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Ad Dharmi |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Osmanabad |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 42 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sonar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Please contact if your interested....................." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Patel |
| Mother Tongue : | Gujarati |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Marketing Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai - Vasai |
" Decent guy in search of good and educated girl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Catholic |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Hotel & Restaurant Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / 6000 Niyogi |
| Mother Tongue : | Tamil |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Thane |
" I am party animal I like to travel explore new places foodie person " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / 96K Kokanastha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Hotel & Restaurant Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Hi my name is Aniket I am living in Mumbai I want a life partner " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 21 Years / 5ft 10in |
| Religion / Caste : | Hindu / Mahar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Designer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |