Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" He is a very honest and jolly good person having good sense of humor.music lover,traveler,nature lover,a very good teacher." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sonar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Educationist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" Understanding and supporting keeps marriage long live I have that excepted only" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 34 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sindhi-Chhapru |
| Mother Tongue : | Sindhi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Ulhasnagar |
" I am a humble and down to earth guy....I love music and travel freak." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 35 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Sonar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Educationist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" 1. " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Koli Mahadev |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I'm a down to earth, family oriented fun loving person, who loves to travel, sing, dance and also a big foodie. My current status " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 44 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Catholic |
| Mother Tongue : | Others |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | IT/Telecoms Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Belonging to nuclear family, I had detected HIV positive on feb-2022, looking for life same (HIV positive). I'm currently workin" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Pandit |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I am a good marwari boy unmarried and looking for housewife" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 46 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Agarwal |
| Mother Tongue : | Marwari |
| Education : | High School |
| Occupation : | Farmer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Akola |
" i'm nice & well educated guy looking for soulmate who matches me , loving & caring one." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / SC |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Engineer (Mechanical) |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" She is had B.Ed and working as teacher in Mumbai. " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Maurya / Shakya |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Teacher |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Good in nature ,understandable, positive in nature .well settled. " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 4ft 11in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Software Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |