Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" Hi I'm ganesh I'm hiv positive and koi hoga to mujhe call WhatsApp number 9970742417" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Bhavasar Kshatriya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Latur |
" Well known personality in Maharashtra, recently diagnosed with HIV before 1 Month. Having CD4 Count More than 515, also less than " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Agri |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Entertainment Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Panvel |
" Hii iam narayan patil . verry funny and loving person i am working for grampanchayat post computer opretor my home town" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kunbi |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Computer Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Dhule |
" I am a nice person to meet I also want to meet someone who is very cool " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 42 Years / 6ft 4in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Catholic |
| Mother Tongue : | English |
| Education : | High School |
| Occupation : | Self-employed Person |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am searching love , caring partner, with huminity" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 36 Years / 6ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Education Professional |
| Special Case : | Not Applicable |
| Location : | India, Maharashtra, Osmanabad |
" I am simple person and I am looking for simple life partner" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 36 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Completed Degree in Interior design. From last 3 Yr doing job( uder practice)" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Architect |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Kolhapur |
" Looking good soft and understandebale partner and who will stand with me with our sweet 👶 👧 " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 34 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Web Designer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Badlapur |
" I am independent and broad minded person. I am searching life partner for marriage. If any interested contact me 7796095724,75593" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 42 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Chambhar |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Banker |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Hi, I am amar Mishra, Good looking and familiar person Working in textile industry as a textile designer. My profile is absol" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 33 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Pandit |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Fine Arts Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |