Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" I'm belongs to a very reputed middle class family.My nature is so open minded.As of now i am working as a project engineer and loo" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Banjara |
| Mother Tongue : | Others |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Engineer (Mechanical) |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I have look my match girel .I have service in jewellery industry" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Brahmin - Others |
| Mother Tongue : | Marwari |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" would describe myself as someone who is honest, caring, intelligent, hardworking, and ambitious. I have a great sense of humour. I" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Pharmacist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Panvel |
" अधिक माहिती साठी ला संपर्क करा....धन्यवाद" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kunbi |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Administration |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Ahmednagar |
" Ayushya sunder ahe,zal gel soda chala jaguya navyane, " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 4in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Ownsest and hard work With joint family construction contractors bossiness I m carpentr shuttering and site supervisor" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Matang |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Less Than High School |
| Occupation : | Contractor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am hiv positive 3 I am c d. For 997 I am hiv positive" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am good nature and calm peraon, searching for understanding girl whose support me every phase of my live till end" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / ST |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Security Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |
" Hi.. I'm nilima and i completed my graduation in BA and i love to listening songs and make Good food ( veg and non veg ) and i am" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Widow/Widower |
| Age / Height : | 33 Years / 4ft 10in |
| Religion / Caste : | Hindu / Agri |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nasik |
" I am working in pune since 8yrs, have done lot mistakes in life but learnt from them too. Now I think I am matured enough to settl" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kayastha |
| Mother Tongue : | Bengali |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Manager |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |