Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" I am a 30yrs old boy from Konkan with an Average build and 5'6 tall. +243 823334786 is my what's app number I have completed both " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Urdu |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Airlines/Aviation Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I am from sangli and virgin to I got hiv from my mother because my father is HIV pacent, and I am virgin till now " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Chaudary |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Business |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Sangli |
" Looking hiv + bride for my brother. Girl should be physically fit apart from this misfortune of hiv. All body counts should be i" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Gujarati |
| Mother Tongue : | Kutchi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Thane |
" I belong to well manner and cultured middle class family and strongly believe in Hindu Culture, rituals and holds an open-mined pe" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 11in |
| Religion / Caste : | Hindu / Baniya |
| Mother Tongue : | Marwari |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Auditor |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Hello, I'm looking for a life partner who would be my friend and stand with me in every phase of life." View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Teli |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Computer Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Chan uttam kahi problem nahi non vegetarian cricket love marketing professional " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 22 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Investment Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Hi, I'm a kind hearted and family oriented person with a passion for painting and traveling. I believe in mutual respect and open " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am simple and down to earth, I belongs to a middle class family, " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 37 Years / 5ft 1in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Masters |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Chandrapur |
" Looking for understanding and caring partner. Tel id- onelastlife" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 33 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Computer Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am from middle class family and looking for partner who will support me on each step of my life" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Computer Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |