Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" I want a educated & stabled partner And he should be ready always to halp mentally my mom" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 22 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maheshwari |
| Mother Tongue : | Marwari |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Sangamner |
" Assalamualaikum, looking for caring and understanding partner, i don't know how I got infected not into zinnha, engineer by profes" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 24 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Urdu |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | R&D/Engineering Design |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Looking for soulmate to live positive life. Ping me on what's app to know me more." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 30 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Muslim / Ehle-Hadith |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Volunteer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" I am simple boy looking for perfect match.................................." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 11in |
| Religion / Caste : | Hindu / Thakur |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Executive |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Bhandara |
" Wants to complete life without any restrictions Love, live, life " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 21 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Hindu / Vanjari |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Under Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I'm Jay Bhor form pune. I am pursuing my BBA in pune also I am doing my own business & Investing. I am fitness freak from last 3 Y" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 18 Years / 5ft 6in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maharashtrian |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Student |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" My self Jenny , I am working private firm as a officer Assistant " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft |
| Religion / Caste : | Chiristian / Protestant |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | High School |
| Occupation : | Administration |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I believe in JESUS holy spirit and heavenly father." View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Separated |
| Age / Height : | 41 Years / 5ft 3in |
| Religion / Caste : | Chiristian / Others |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Kolhapur |
" Hi, Jagruti Jagtap, i have B com. From Mumbai university. I am searching job. I am simple girl I like dancing and music, I like " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 26 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Buddh / Buddhism |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I'm mature, candid, and have integrity, a warmth, caring, loving, & dependable specific particular person. I share a very specif" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 27 Years / 4ft 6in |
| Religion / Caste : | Muslim / Sunni |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Pharmacist |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Karad |