Send Express Interest for Free.
Access Verified Mobile Numbers
Send Email and many more features.
" Looking for a perfect partner. I am a post graduate with good job and good physic and strong and open minded person. Looking for s" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 29 Years / 5ft 9in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Post Graduate |
| Occupation : | Sales Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Optimistic person mature and professional. Having urge to pursue all my dreams and living kind of deserving life. At the end life " View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 23 Years / 5ft 2in |
| Religion / Caste : | Hindu / Maratha |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Customer Support Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" COMPLETED Diploma in civil and BE IN MECHANICAL . Also preparing for the competitive exams." View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 31 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Mali |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Lecturer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" Aaaaa hujorb jrofkdbabaowkgjodjdbsjishwbqowiwhwjwjwjejejejejje" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 68 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Kalar |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Less Than High School |
| Occupation : | Not working |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Pune |
" ME 44 YEARS MALE WORKING IN PVT FIRM EARLER USE TO RUN CAFETERIA STAY ALONE IN MUMBAI LOOKING FOR 35+ FEMALE PARTNER WITH OR WITH" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Divorcee |
| Age / Height : | 44 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Billava |
| Mother Tongue : | Tulu |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accountant |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Hello! My name is laxman namdev walsane. Iam 37 years old. Iam a simple man. Only me & my job this is my rule.. Thanks!!!" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Widow/Widower |
| Age / Height : | 37 Years / 5ft 10in |
| Religion / Caste : | Hindu / Reddy |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Diploma |
| Occupation : | Teacher |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Latur |
" 1" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 25 Years / 5ft 5in |
| Religion / Caste : | Hindu / Jat |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Accounts/Finance Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I'm civil engineer and currently doing MBA working in good company " View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 32 Years / 5ft 8in |
| Religion / Caste : | Hindu / Dhor / Kakkayya |
| Mother Tongue : | Marathi |
| Education : | Bachelors |
| Occupation : | Civil Engineer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" Hi, I am looking for a simple and understanding partner. Someone to be supportive and positive in nature. Cast/religion no issue" View More
| Gender : | Male |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 42 Years / 5ft 7in |
| Religion / Caste : | Hindu / Lingayat |
| Mother Tongue : | Tulu |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Customer Support Professional |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Mumbai |
" I am a simple personality who has a positive attitude towards life. I am a graduate in fashion designing and working with a pvt co" View More
| Gender : | Female |
| Marital Status : | Unmarried |
| Age / Height : | 28 Years / 5ft |
| Religion / Caste : | Hindu / Agarwal |
| Mother Tongue : | Hindi |
| Education : | Graduate |
| Occupation : | Fashion Designer |
| Special Case : | Hiv Positive |
| Location : | India, Maharashtra, Nagpur |